Opinie o Nas
Ceny w sklepie internetowym obowiązują wyłącznie przy zamówieniach online. Ceny stacjonarne mogą się różnić.
Aby skorzystać z niższych cen internetowych (również przy odbiorze osobistym), złóż zamówienie przez stronę.

DOMAX

Wkręt ciesielski CT / 6x280 / TX-30

Wkręt ciesielski CT / 6x280 / TX-30
Wkręt ciesielski CT / 6x280 / TX-30

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

1,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,89 zł

Haki rurkowe HPU 80 / 80x120 /

Haki rurkowe HPU 80 / 80x120 /
Haki rurkowe HPU 80 / 80x120 /

Pojedyncze haki z zagiętym zakończeniem, które uniemożliwi zsuwanie się zawieszonych kabli czy lekkich narzędzi. Haki te sprawdzą się także jako wieszak na okrycia wierzchnie oraz odzież roboczą.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

4,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,58 zł

szt

Kątownik szeroki KS 1 / 30x30x30 / op=50 szt.

Kątownik szeroki KS 1 / 30x30x30 / op=50 szt.
Kątownik szeroki KS 1 / 30x30x30 / op=50 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

23,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,47 zł )

Cena netto: 19,11 zł

Kątownik z przetłoczeniem KP 8 / 145x70x90x2,5 / op=10 szt.

Kątownik z przetłoczeniem KP 8 /  145x70x90x2,5 / op=10 szt.
Kątownik z przetłoczeniem KP 8 / 145x70x90x2,5 / op=10 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

44,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,46 zł )

Cena netto: 36,26 zł

opak.

PBK / 12*100 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu

PBK / 12*100 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
PBK / 12*100 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu

Kotwy pierścieniowe rozporowe przeznaczone są do przymocowywania ciężkich konstrukcji i przedmiotów do betonu klasy min. C20/25 i wyższej. Dopuszcza się stosowanie w innych litych materiałach jak kamień naturalny i cegła pełna po przeprowadzeniu próby wytrzymałościowej. Kotwy wykonane ze stali węglowej z pokryciem galwanicznym posiadają pewna odporność na korozję lecz ogólnie zaleca się stosować je wewnątrz pomieszczeń.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

1,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,11 zł

szt

PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu

PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu

Kotwy pierścieniowe rozporowe przeznaczone są do przymocowywania ciężkich konstrukcji i przedmiotów do betonu klasy min. C20/25 i wyższej. Dopuszcza się stosowanie w innych litych materiałach jak kamień naturalny i cegła pełna po przeprowadzeniu próby wytrzymałościowej. Kotwy wykonane ze stali węglowej z pokryciem galwanicznym posiadają pewna odporność na korozję lecz ogólnie zaleca się stosować je wewnątrz pomieszczeń.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

1,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,16 zł

szt
  • nowość

Płytka perforowana PP 09 / 80x200 / op=20 szt.

Płytka perforowana PP 09 / 80x200 / op=20 szt.
Płytka perforowana PP 09 / 80x200 / op=20 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

57,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 2,89 zł )

Cena netto: 46,99 zł

Podstawa słupa PS 090 U / 91x325x120 /

Podstawa słupa PS 090 U / 91x325x120 /
Podstawa słupa PS 090 U / 91x325x120 /

Ułatwia montaż elementów drewnianych z betonem, zapewnia odpowiednią dylatację drewna od podłoża. Materiał: S235 + ocynk galwaniczny srebny. Grubość: 4,0mm; 5,0mm. Mocowanie: Wkręty do drewna fi 10; Śruby M10.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

16,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,49 zł

Podstawa słupa PS 100U/500 / 101x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Podstawa słupa PS 100U/500 / 101x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Podstawa słupa PS 100U/500 / 101x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

28,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt
  • nowość

Podstawa słupa PS 120U/500 / 121x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Podstawa słupa PS 120U/500 / 121x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Podstawa słupa PS 120U/500 / 121x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

28,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,17 zł

szt
  • nowość

Podstawa słupa PS 140U/500 / 141x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Podstawa słupa PS 140U/500 / 141x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Podstawa słupa PS 140U/500 / 141x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

29,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,74 zł

szt
  • nowość

Podstawa słupa PS 160U/500 / 161x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Podstawa słupa PS 160U/500 / 161x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Podstawa słupa PS 160U/500 / 161x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

29,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,23 zł

szt
  • nowość

Podstawa słupa PS 90U/500 / 91x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Podstawa słupa PS 90U/500 / 91x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Podstawa słupa PS 90U/500 / 91x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

24,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,59 zł

szt
  • nowość

Podstawa słupa PSOZ 120 / 121x150x60x4,0 /

Podstawa słupa PSOZ 120 / 121x150x60x4,0 /
Podstawa słupa PSOZ 120 / 121x150x60x4,0 /

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

11,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,02 zł

Profil ALU / PKN 3 / 20x15x1000x2,0 / 8szt

Profil ALU / PKN 3 / 20x15x1000x2,0 / 8szt
Profil ALU / PKN 3 / 20x15x1000x2,0 / 8szt

Dostępność: Wycofany z oferty

Cena:

20,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,26 zł

Wieszak belki WBZ 35 / 120x160x75 /

Wieszak belki WBZ 35 / 120x160x75 /
Wieszak belki WBZ 35 / 120x160x75 /

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

7,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,10 zł

szt

Wkręt ciesielski CPS / 8x340 / TX-40 /

Wkręt ciesielski CPS / 8x340 / TX-40 /
Wkręt ciesielski CPS / 8x340 / TX-40 /

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

6,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,25 zł

szt

Wkręt ciesielski CT / 6x300 / TX-30

Wkręt ciesielski CT / 6x300 / TX-30
Wkręt ciesielski CT / 6x300 / TX-30

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

1,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,11 zł

Haki rurkowe HPU 120 / 120x140 /

Haki rurkowe HPU 120 / 120x140 /
Haki rurkowe HPU 120 / 120x140 /

Pojedyncze haki z zagiętym zakończeniem, które uniemożliwi zsuwanie się zawieszonych kabli czy lekkich narzędzi. Haki te sprawdzą się także jako wieszak na okrycia wierzchnie oraz odzież roboczą.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

5,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,23 zł

szt

Kątownik szeroki KS 2 / 40x40x40 / op=50 szt.

Kątownik szeroki KS 2 / 40x40x40 / op=50 szt.
Kątownik szeroki KS 2 / 40x40x40 / op=50 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

43,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,86 zł )

Cena netto: 34,96 zł

Płytka perforowana PP 10 / 80x240 / op=20 szt.

Płytka perforowana PP 10 / 80x240 / op=20 szt.
Płytka perforowana PP 10 / 80x240 / op=20 szt.

Standardowe płaskowniki PP z uniwersalną perforacją. Ilość umieszczonych w nich otworów sprawia, że za pomocą tych płaskowników można zrealizować wiele prostych, jak i skomplikowanych połączeń.

Stosowane są często do montażu wiązarów dachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

71,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 3,55 zł )

Cena netto: 57,72 zł

opak.

Podstawa słupa PS 100 U / 101x325x120 /

Podstawa słupa PS 100 U / 101x325x120 /
Podstawa słupa PS 100 U / 101x325x120 /

Ułatwia montaż elementów drewnianych z betonem, zapewnia odpowiednią dylatację drewna od podłoża. Materiał: S235 + ocynk galwaniczny srebny. Grubość: 4,0mm; 5,0mm. Mocowanie: Wkręty do drewna fi 10; Śruby M10.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

16,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,36 zł

Podstawa słupa PSOZ 140 / 141x150x60x4,0 /

Podstawa słupa PSOZ 140 / 141x150x60x4,0 /
Podstawa słupa PSOZ 140 / 141x150x60x4,0 /

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

11,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,59 zł

Profil ALU / PKN 5 / 30x20x1000x2,0 / 8szt

Profil ALU / PKN 5 / 30x20x1000x2,0 / 8szt
Profil ALU / PKN 5 / 30x20x1000x2,0 / 8szt

Dostępność: Wycofany z oferty

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,46 zł

Wieszak belki WBZ 36 / 120x190x75 /

Wieszak belki WBZ 36 / 120x190x75 /
Wieszak belki WBZ 36 / 120x190x75 /

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

8,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,50 zł

szt

Wkręt ciesielski CPS / 8x360 / TX-40 /

Wkręt ciesielski CPS / 8x360 / TX-40 /
Wkręt ciesielski CPS / 8x360 / TX-40 /

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

7,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,81 zł

szt

Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt.

Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt.
Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

38,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 opak. = 0,38 zł )

Cena netto: 30,89 zł

szt
  • nowość

Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt.

Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt.
Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,40 zł )

Cena netto: 32,52 zł

opak.
  • nowość

Wkręt ciesielski CT / 8x80 / TX-40

Wkręt ciesielski CT / 8x80 / TX-40
Wkręt ciesielski CT / 8x80 / TX-40

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

0,47 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,38 zł

szt

Haki rurkowe HPU 160 / 160x200 /

Haki rurkowe HPU 160 / 160x200 /
Haki rurkowe HPU 160 / 160x200 /

Pojedyncze haki z zagiętym zakończeniem, które uniemożliwi zsuwanie się zawieszonych kabli czy lekkich narzędzi. Haki te sprawdzą się także jako wieszak na okrycia wierzchnie oraz odzież roboczą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

8,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,24 zł

szt

Kątownik szeroki KS 3 / 60x60x60 / op=20 szt.

Kątownik szeroki KS 3 / 60x60x60 / op=20 szt.
Kątownik szeroki KS 3 / 60x60x60 / op=20 szt.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

50,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 2,50 zł )

Cena netto: 40,65 zł

Płytka perforowana PP 11 / 80x300 / op=10 szt.

Płytka perforowana PP 11 / 80x300 / op=10 szt.
Płytka perforowana PP 11 / 80x300 / op=10 szt.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 do 5 dni roboczych

Cena:

42,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,20 zł )

Cena netto: 34,15 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium