Opinie o Nas
Ceny w sklepie internetowym obowiązują wyłącznie przy zamówieniach online. Ceny stacjonarne mogą się różnić.
Aby skorzystać z niższych cen internetowych (również przy odbiorze osobistym), złóż zamówienie przez stronę.

DOMAX

Wkręt ciesielski CT / 6x280 / TX-30 Wkręt ciesielski CT / 6x280 / TX-30
Producent: DOMAX
Cena:

1,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,89 zł

zobacz więcej
Haki rurkowe HPU 80 / 80x120 / Haki rurkowe HPU 80 / 80x120 /
Producent: DOMAX
Cena:

4,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,58 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik szeroki KS 1 / 30x30x30 / op=50 szt. Kątownik szeroki KS 1 / 30x30x30 / op=50 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

23,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,47 zł )

Cena netto: 19,11 zł

zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 8 /  145x70x90x2,5 / op=10 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 8 / 145x70x90x2,5 / op=10 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

44,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,46 zł )

Cena netto: 36,26 zł

opak.
zobacz więcej
PBK / 12*100 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 12*100 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

1,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,11 zł

szt
zobacz więcej
PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

1,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,16 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Płytka perforowana PP 09 / 80x200 / op=20 szt. Płytka perforowana PP 09 / 80x200 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

57,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 2,89 zł )

Cena netto: 46,99 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PS 090 U / 91x325x120 / Podstawa słupa PS 090 U / 91x325x120 /
Producent: DOMAX
Cena:

16,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,49 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PS 100U/500 / 101x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania Podstawa słupa PS 100U/500 / 101x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Producent: DOMAX
Cena:

28,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Podstawa słupa PS 120U/500 / 121x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania Podstawa słupa PS 120U/500 / 121x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Producent: DOMAX
Cena:

28,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,17 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Podstawa słupa PS 140U/500 / 141x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania Podstawa słupa PS 140U/500 / 141x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Producent: DOMAX
Cena:

29,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,74 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Podstawa słupa PS 160U/500 / 161x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania Podstawa słupa PS 160U/500 / 161x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Producent: DOMAX
Cena:

29,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,23 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Podstawa słupa PS 90U/500 / 91x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania Podstawa słupa PS 90U/500 / 91x624x124x4,0 z wydłużonym prętem do wmurowania
Producent: DOMAX
Cena:

24,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,59 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Podstawa słupa PSOZ 120 / 121x150x60x4,0 / Podstawa słupa PSOZ 120 / 121x150x60x4,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

11,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,02 zł

zobacz więcej
Profil ALU / PKN 3 / 20x15x1000x2,0 / 8szt Profil ALU / PKN 3 / 20x15x1000x2,0 / 8szt
Producent: DOMAX
Cena:

20,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,26 zł

Wieszak belki WBZ 35 / 120x160x75 / Wieszak belki WBZ 35 / 120x160x75 /
Producent: DOMAX
Cena:

7,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,10 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CPS / 8x340 / TX-40 / Wkręt ciesielski CPS / 8x340 / TX-40 /
Producent: DOMAX
Cena:

6,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,25 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 6x300 / TX-30 Wkręt ciesielski CT / 6x300 / TX-30
Producent: DOMAX
Cena:

1,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,11 zł

zobacz więcej
Haki rurkowe HPU 120 / 120x140 / Haki rurkowe HPU 120 / 120x140 /
Producent: DOMAX
Cena:

5,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,23 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik szeroki KS 2 / 40x40x40 / op=50 szt. Kątownik szeroki KS 2 / 40x40x40 / op=50 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

43,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,86 zł )

Cena netto: 34,96 zł

zobacz więcej
Płytka perforowana PP 10 / 80x240 / op=20 szt. Płytka perforowana PP 10 / 80x240 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

71,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 3,55 zł )

Cena netto: 57,72 zł

opak.
zobacz więcej
Podstawa słupa PS 100 U / 101x325x120 / Podstawa słupa PS 100 U / 101x325x120 /
Producent: DOMAX
Cena:

16,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,36 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PSOZ 140 / 141x150x60x4,0 / Podstawa słupa PSOZ 140 / 141x150x60x4,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

11,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,59 zł

zobacz więcej
Profil ALU / PKN 5 / 30x20x1000x2,0 / 8szt Profil ALU / PKN 5 / 30x20x1000x2,0 / 8szt
Producent: DOMAX
Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,46 zł

Wieszak belki WBZ 36 / 120x190x75 / Wieszak belki WBZ 36 / 120x190x75 /
Producent: DOMAX
Cena:

8,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,50 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CPS / 8x360 / TX-40 / Wkręt ciesielski CPS / 8x360 / TX-40 /
Producent: DOMAX
Cena:

7,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,81 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt. Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

38,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 opak. = 0,38 zł )

Cena netto: 30,89 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt. Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,40 zł )

Cena netto: 32,52 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt ciesielski CT / 8x80 / TX-40 Wkręt ciesielski CT / 8x80 / TX-40
Producent: DOMAX
Cena:

0,47 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,38 zł

szt
zobacz więcej
Haki rurkowe HPU 160 / 160x200 / Haki rurkowe HPU 160 / 160x200 /
Producent: DOMAX
Cena:

8,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,24 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik szeroki KS 3 / 60x60x60 / op=20 szt. Kątownik szeroki KS 3 / 60x60x60 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

50,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 2,50 zł )

Cena netto: 40,65 zł

zobacz więcej
Płytka perforowana PP 11 / 80x300 / op=10 szt. Płytka perforowana PP 11 / 80x300 / op=10 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

42,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,20 zł )

Cena netto: 34,15 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium