Opinie o Nas

Kołki rozporowe

Kołki rozporowe

Kołki rozporowe - rodzaje

Wśród licznych dostępnych w sprzedaży opcji montażowych kołki rozporowe okazują się jedną z najlepszych. Ich kluczowe cechy to doskonała wytrzymałość i znakomita nośność. Poza tym z uwagi na swoją konstrukcję są rozwiązaniem o uniwersalnym zakresie działania. W rozbudowanej ofercie sklepu e-Armet.pl znalazły się między innymi kołki rozporowe do betonu. Są bardzo przydatne w czasie realizacji zleceń w zakresie budowlano-remontowym. Użyteczne są również inne typy kołków, jakie znalazły się w naszym katalogu.

Kołki rozporowe do styropianu, idealne przy izolacjach

Bazując na odpowiednich typach kołków, można swobodnie wykonywać zadania związane między innymi z pracą w powierzchniach izolowanych warstwą styropianową. Takie warianty są u nas dostępne i można je w każdej chwili zamówić. Budowlańcom na pewno przypadną do gustu kołki rozporowe do pustaków ? są świetne również wtedy, kiedy chcemy na solidnej ceglanej ścianie zamontować na przykład ciąg szafek kuchennych. Z kolei kołki rozporowe metalowe typu molly-krzyżak lub z hakami sprawdzą się w odniesieniu do płyt G-K.

Kołki rozporowe do betonu

Generalnie większość kołków rozporowych dostępnych na rynku nadaje się do pracy z betonem. Wyjątkiem są z pewnością kołki typu Molly, ponieważ są z założenia przeznaczone do regipsów. Z pewnością to elementy bardzo uniwersalne, wśród których da się wyszczególnić kilka kategorii. Kołki ramowe są właściwe do lekkich elementów, nadają się do betonu, ale też cegły pełnej, perforowanej czy betonu komórkowego. Można ich też używać z lekkim kruszywem. Istnieją także specjalne kołki z hakiem do rusztowań systemowych. Sprawdzają się również w przypadku lin, łańcuchów czy innych specyficznych projektów.

Kołki montażowe 

Popularnym rozwiązaniem są kołki szybkiego montażu. Mają dość uniwersalny charakter. Można zaopatrywać się w elementy z koszulkami nylonowymi lub z otokiem metalowym. Ich fachowa nazwa to metalowo-tworzywowe łączniki rozporowe. Nadają się do działań z podłożami z betonu zwykłego o klasie co najmniej C20/25, jak i z cegły pełnej lub pustaków ceramicznych. Ponadto da się je stosować z cegłą silikatową o odpowiedniej odporności na ściskanie, jak też z bloczkami gazobetonowymi oraz kamieniem naturalnym.

Kołek rozporowy - niezbędny w pracach budowlanych

Ogólnie rzecz biorąc, kołki rozporowe dają bardzo szerokie możliwości. Sprawdzają się przy montażu elementów instalacji, półek, szafek i wielu innych. Jeśli planujemy mocowania ścienne, niemal na pewno sięgniemy po taki kołek. Produkty te pozwalają na ekspresowy montaż wielu podstawowych składników wyposażenia. W naszym sklepie Klienci mogą zaopatrywać się w kołki różnego typu, z trzpieniem dostosowanym do potrzeb. Warto złożyć zamówienie na większą ilość kołków. Zrealizujemy je błyskawicznie, zapewniając dostawę już na następny dzień roboczy. Zaufali nam czołowi specjaliści od prac budowlanych i remontowych z całej Polski. Warto do nich dołączyć i cieszyć się kołkami świetnej jakości.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium