Opinie o Nas

Gwoździarki pneumatyczne

Gwoździarka B.PRO N16/90 BOARDO Gwoździarka B.PRO N16/90 BOARDO
Producent: B.PRO
Cena:

2 650,00 zł

Cena netto: 2 154,47 zł

szt
zobacz więcej
Gwoździarka dachowa B.PRO NP16/45 RUFUS Gwoździarka dachowa B.PRO NP16/45 RUFUS
Producent: B.PRO
Cena:

2 300,00 zł

Cena netto: 1 869,92 zł

szt
zobacz więcej
Gwoździarka do elewacji drewnianych B.PRO N16/65 FASADO Gwoździarka do elewacji drewnianych B.PRO N16/65 FASADO
Producent: B.PRO
Cena:

2 600,00 zł

Cena netto: 2 113,82 zł

szt
zobacz więcej
Gwoździarka do łączników ciesielskich B.PRO NA34/50 SIMPSON VIBE Gwoździarka do łączników ciesielskich B.PRO NA34/50 SIMPSON VIBE
Producent: B.PRO
Cena:

1 800,00 zł

Cena netto: 1 463,41 zł

szt
zobacz więcej
Gwoździarka konstrukcyjna B.PRO ND34/100 JOHN Gwoździarka konstrukcyjna B.PRO ND34/100 JOHN
Producent: B.PRO
Cena:

2 300,00 zł

Cena netto: 1 869,92 zł

szt
zobacz więcej
Gwoździarka konstrukcyjna B.PRO NR22/100 SVEN Gwoździarka konstrukcyjna B.PRO NR22/100 SVEN
Producent: B.PRO
Cena:

2 300,00 zł

Cena netto: 1 869,92 zł

szt
zobacz więcej

Czym jest gwoździarka pneumatyczna?

Popularność gwoździarek pneumatycznych jest wynikiem ich wysokiej wydajności idącej w parze z relatywnie niską ceną. To nowoczesne i efektywne narzędzie, które pozwala na szybkie i solidne wbijanie gwoździ w materiały różnego typu. Nasz sklep zajmuje się dystrybucją znakomicie ocenianych przez fachowców gwoździarek marki B.PRO, które są szeroko używane w czasie różnorodnych prac budowlanych. Wyróżnić można w tym kontekście kilka typów gwoździarek - dachowych, elewacyjnych, konstrukcyjnych czy do łączników ciesielskich. Zasada działania każdego wariantu jest bardzo zbliżona.

Jak działa gwoździarka pneumatyczna?

Najważniejszą cechą każdej gwoździarki jest to, że korzysta ona z siły mechanicznej celem osadzenia elementu w materiale na odpowiedniej głębokości i praktycznie w ciągu ułamka sekundy. Dzięki temu można znacznie zaoszczędzić czas i diametralnie przyspieszyć chociażby prace dekarskie czy związane z montowaniem desek elewacyjnych na budynkach. Oczywiście, aby z powodzeniem użytkować gwoździarkę, konieczne jest sięgnięcie po odpowiednie kompatybilne z nią gwoździe. Takie łączniki także znalazły się w ofercie naszego sklepu — wystarczy je zamówić, by rozpocząć użytkowanie narzędzia w pełnym zakresie. Warto nadmienić, że gwoździe te są fabrycznie naszykowane w specjalnych zwojach i łączone drutem lub papierem. Pozwala to zmniejszyć czas pomiędzy aplikacją kolejnych sztuk do minimum. Standardowo ciśnienie robocze w urządzeniach tego rodzaju wynosi 5-8 bar. Dla uzyskania optymalnej wydajności oraz trwałej eksploatacji zalecane jest okresowe smarowanie wymagających tego elementów roboczych. Do wybranych modeli dołączono odpowiedni olej, a oprócz tego klucz typu imbus do demontażu elementów oraz okulary ochronne. Typowe średnice gwoździ zgodnych z gwoździarkami wahają się pomiędzy 2,8 a 3,4 milimetrów.

Do czego służy gwoździarka pneumatyczna?

Scenariuszy użytkowania gwoździarek pneumatycznych jest wiele i część z nich wymieniono powyżej. Na pewno doskonale sprawdzają się one podczas pracy nad zbijaniem szalunków czy w rękach dekarzy, którym znacząco pomagają w przybijaniu łat dachowych. Są też nieocenioną pomocą na placach budowy, zwłaszcza w kontekście związanym ze stawianiem domów z drewna. Gwoździarka świetnie wspiera budowę domów systemem kanadyjskim i ogółem każdym, w jakim kluczową rolę odgrywa drewno jako materiał budowlany. Wszelakie deskowania i łączenia da się dzięki temu narzędziu wykonywać sprawniej, a nasz sklep dostarczy sprzęt zainteresowanym nabywcom w  ekspresowym tempie. Obsługa odpowie także na wszelkie szczegółowe pytania natury technicznej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium