Opinie o Nas

Wkręty do blach z łbem stożkowym do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich

Wkręty samowiercące do blach z łbem stożkowym

Metal to zupełnie inny typ materiału niż drewno. Jest więc naturalne, że do pracy z metalem będziemy potrzebować zupełnie innych wkrętów. Dobrej klasy wkręty do metalu można w każdej chwili zamówić w sklepie e-Armet.pl. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz bogaty wybór rozwiązań idealnych z punktu widzenia fachowców, zajmujących się różnymi obszarami branży remontowo-budowlanej. Wytrzymałość polecanych wkrętów sprawia, że bez problemu poradzą sobie nawet z blachą stalową.

Wkręty stożkowe do blachy ze stali nierdzewnej

Wytrzymała i odporna na czynniki mechaniczne stal wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów montażowych. To oznacza, że wkręty wybierane na przykład przez dekarzy muszą spełniać adekwatne wymagania związane z odpornością na uszkodzenia i trwałością. Zapewniamy dostęp do takich produktów, które do tej pory zostały docenione przez szerokie grono użytkowników. Wkręty nierdzewne do metalu z ocynkiem galwanicznym wystarczą, aby nie mieć problemów z korozją, co w przypadku pokryć dachowych ma kolosalne znaczenie.

Wkręty samowiercące wykorzystywane do montażu blachodachówki

Odpowiednia budowa wkrętów sprawia, że zyskują one właściwości samowiercące. W naszym sklepie Klienci znajdą wkręt samowiertny w różnych wariantach. Produkty oznaczone kodem WS są szeroko używane między innymi przed dekarzy. W gruncie rzeczy sprawdzą się jednak wszędzie tam, gdzie konieczne będzie wykonywanie połączeń z udziałem płaszczyzn metalowych. Wszystkie wkręty samowiercące dostępne u nas spełniają wymogi techniczne. Oznacza to, że można z nich korzystać w realiach profesjonalnych prac. Akcesoria te są wytwarzane ze stali węglowej. Zostaje ona na etapie produkcji poddana utwardzaniu za pomocą wysokiej temperatury. Następny krok to naniesienie powłoki ocynku galwanicznego. To wystarczy, aby skutecznie uchronić elementy przed korozją. Standardowo można ich używać z powierzchnią stalową grubą na 2-7 milimetrów. Oczywiście wkręty samowiercące są osiągalne w różnych rozmiarach. Za ich pomocą da się łączyć blachy oraz inne elementy stalowe z częściami nośnymi konstrukcji na bazie stali. Chodzi tu między innymi o płaskowniki czy kształtowniki, jakie muszą zostać przytwierdzone do stalowych podłoży. Zdadzą świetnie egzamin również podczas montaż płyt stalowych na tak zwany zakład.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium