Opinie o Nas

TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

Mocowania ciesielskie

Na ten moment technika zamocowań to jeden z ważniejszych obszarów w szeroko pojętym obszarze zagadnień remontowych, budowlanych oraz konstrukcyjnych. W ręce naszych Klientów oddajemy zatem szereg interesujących rozwiązań, obejmujących, chociażby kołki rozporowe, kotwy metalowe czy rozety oraz obejmy. Każda z kategorii stawia na wysoką jakość, ponieważ e-Armet.pl zawsze dostarcza nabywcom artykułów z półki premium. Dlatego z naszych propozycji korzystają najlepsi fachowcy oraz pełni zaangażowania pasjonaci.

Różnorodne techniki zamocowań na różne potrzeby

Oferowane w tym miejscu akcesoria sprawdzają się doskonale w czasie prac o różnym charakterze. Doskonale wiemy, że zamocowania są przydatne w domu i ogrodzie, ale również w czasie wykonywania rozmaitych instalacji. Część z nich zda doskonale egzamin w kontekście przygotowania warstw izolacji o dużej wydajności cieplnej. Mocowania spiralne nadają się idealnie do montażu płyt styropianowych. Jesteśmy pewni, że w magazynie naszej internetowej hurtowni czekają na Państwa produkty o odpowiednich parametrach.

Różnorodność zastosowań

Odpowiednie łączniki dostosowane do potrzeb specjalistów nie stanowią dziś problemu. Takich produktów jest na rynku wiele, a nasza hurtownia dysponuje praktycznie wszystkimi, jakie mogą okazać się potrzebne. Z oferty korzystają fachowcy, w tym ekipy budowlano-remontowe, ale też amatorzy. Solidne mocowania to nie tylko kotwy metalowe czy kołki rozporowe. Posiadamy w swoich zasobach systemy mocowań termoizolacji ścian. Efektywnie uzupełniają one działanie mas klejowych, używanych w przypadku izolacji z płyt styropianowych. Oprócz tego polecamy też łączniki do mocowania termoizolacji płaskich dachów. W tej kategorii znalazły się również zamocowania dla technologii suchej zabudowy. Są to wieszaki obrotowe do rusztów sufitów podwieszanych, elementy płaskie do kształtowników CD60, jak i specjalne pręty mocujące. W naszym sklepie fachowcy i pasjonaci znajdą akcesoria, dzięki którym połączenia przestaną być wyzwaniem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium