Opinie o Nas
Ceny w sklepie internetowym obowiązują wyłącznie przy zamówieniach online. Ceny stacjonarne mogą się różnić.
Aby skorzystać z niższych cen internetowych (również przy odbiorze osobistym), złóż zamówienie przez stronę.

Nowości

Nakrętka kołnierzowa M 20 ocynk / moletowana / DIN 6923 Nakrętka kołnierzowa M 20 ocynk / moletowana / DIN 6923
Producent: AZMET
Cena:

0,98 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,80 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt. Wkręt ciesielski CT / 8x60 / TX-40 / 100 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,40 zł )

Cena netto: 32,52 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt. Wkręt ciesielski CT / 8x50 / TX-40 / 100 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

38,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 opak. = 0,38 zł )

Cena netto: 30,89 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Płytka kolczasta BV 15 / 175x147x1,5 / op=40 szt Płytka kolczasta BV 15 / 175x147x1,5 / op=40 szt
Producent: B.PRO
Cena:

299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 7,48 zł )

Cena netto: 243,09 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Płytka kolczasta BV 15 / 175x210x1,5 / op=20 szt Płytka kolczasta BV 15 / 175x210x1,5 / op=20 szt
Producent: B.PRO
Cena:

250,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 12,50 zł )

Cena netto: 203,25 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*50-A2 TX-25 / 100 szt. Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*50-A2 TX-25 / 100 szt.
Cena:

65,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,85 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*60-A2 TX-25 / 100 szt. Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*60-A2 TX-25 / 100 szt.
Cena:

77,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 62,60 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*70-A2 TX-25 / 100 szt. Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*70-A2 TX-25 / 100 szt.
Cena:

87,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 70,73 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*80-A2 TX-25 / 100 szt. Wkręt do tarasów z gwintem podporowym / HNT 5*80-A2 TX-25 / 100 szt.
Cena:

98,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 12*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

1,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,22 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x60 dystansowe WDS 200szt Wkręty do poziomowania łat 6x60 dystansowe WDS 200szt
Producent: DOMAX
Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,40 zł )

Cena netto: 32,52 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x70 dystansowe WDS 200szt Wkręty do poziomowania łat 6x70 dystansowe WDS 200szt
Producent: DOMAX
Cena:

46,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,23 zł )

Cena netto: 37,72 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x90 WDS dystansowe  100szt Wkręty do poziomowania łat 6x90 WDS dystansowe 100szt
Producent: DOMAX
Cena:

28,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,29 zł )

Cena netto: 23,25 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x110 WDS dystansowe 100szt Wkręty do poziomowania łat 6x110 WDS dystansowe 100szt
Producent: DOMAX
Cena:

32,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,32 zł )

Cena netto: 26,10 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 40 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 40 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,31 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 50 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 50 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,41 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,33 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 60 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 60 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,45 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,37 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 70 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 70 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,40 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 80 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 80 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,62 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,50 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 90 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 90 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,57 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 100 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 100 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

0,81 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,66 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 120 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 120 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

1,05 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,85 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 140 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 140 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

1,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,42 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 160 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 160 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

2,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,71 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 200 / TX-20 /  do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach Wkręt samowiercący WSR / 4,8 x 200 / TX-20 / do mocowania termo- i hydroizolacji dachów płaskich do blach
Cena:

3,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,85 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Pręt gwintowany ocynkowany / M 14x1000 mm / kl. 8.8 ocynk Pręt gwintowany ocynkowany / M 14x1000 mm / kl. 8.8 ocynk
Producent: AZMET
Cena:

13,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,89 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 14 / kl.8 Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 14 / kl.8
Producent: AZMET
Cena:

16,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,01 zł

kg.
zobacz więcej
  • nowość
Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 18 / kl.8 Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 18 / kl.8
Producent: AZMET
Cena:

18,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

kg.
zobacz więcej
  • nowość
Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 20 / kl.8 Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 20 / kl.8
Producent: AZMET
Cena:

18,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

kg.
zobacz więcej
  • nowość
Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 24 / kl.8 Nakrętka ocynkowana samohamowna DIN 985 / M 24 / kl.8
Producent: AZMET
Cena:

18,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

kg.
zobacz więcej
  • nowość
WCF-VESF Kotwa chemiczna epoksydowa / 300ml WCF-VESF Kotwa chemiczna epoksydowa / 300ml
Cena:

48,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,27 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
WCF-PESF  Kotwa chemiczna poliestrowa do betonu i cegły / 300ml WCF-PESF Kotwa chemiczna poliestrowa do betonu i cegły / 300ml
Cena:

60,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 48,78 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium