Opinie o Nas
Ceny w sklepie internetowym obowiązują wyłącznie przy zamówieniach online. Ceny stacjonarne mogą się różnić.
Aby skorzystać z niższych cen internetowych (również przy odbiorze osobistym), złóż zamówienie przez stronę.

DOMAX

Wieszak belki WBZ 28 / 80x180x75 / Wieszak belki WBZ 28 / 80x180x75 /
Producent: DOMAX
Cena:

7,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,14 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CPS / 8x240 / TX-40 / Wkręt ciesielski CPS / 8x240 / TX-40 /
Producent: DOMAX
Cena:

3,72 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,02 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 6x200 / TX-30 Wkręt ciesielski CT / 6x200 / TX-30
Producent: DOMAX
Cena:

0,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,65 zł

zobacz więcej
Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 100 / malowany czarny Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 100 / malowany czarny
Producent: DOMAX
Cena:

5,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,63 zł

szt
zobacz więcej
Haki rurkowe HO 300 / 300x250 / Haki rurkowe HO 300 / 300x250 /
Producent: DOMAX
Cena:

28,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,89 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 5 / 140x140x65x2,5 / op=10 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 5 / 140x140x65x2,5 / op=10 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

46,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,64 zł )

Cena netto: 37,72 zł

opak.
zobacz więcej
Kotwa wbijana PSG 120 / 121x900x150 / podstawa słupa Kotwa wbijana PSG 120 / 121x900x150 / podstawa słupa
Producent: DOMAX
Cena:

33,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 27,40 zł

szt
zobacz więcej
PBK / 10*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 10*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

0,86 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,70 zł

szt
zobacz więcej
Płytka perforowana PP 05 / 60x140 / op=20 szt. Płytka perforowana PP 05 / 60x140 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

31,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 1,55 zł )

Cena netto: 25,20 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 140 / 141x600x6,0 Podstawa słupa PSH 140 / 141x600x6,0
Producent: DOMAX
Cena:

48,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,19 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 140 / 141x600x6,0 / CZARNA Podstawa słupa PSH 140 / 141x600x6,0 / CZARNA
Producent: DOMAX
Cena:

45,79 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 48,20 zł

Najniższa cena: 45,79 zł

Cena netto: 37,23 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Podstawa słupa wbijana PSGR 0-120 /  700 kotwa wbijana Podstawa słupa wbijana PSGR 0-120 / 700 kotwa wbijana
Producent: DOMAX
Cena:

26,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,63 zł

szt
zobacz więcej
Profil ALU / PC 11 / 20x10x1000x2,0 / 8szt Profil ALU / PC 11 / 20x10x1000x2,0 / 8szt
Producent: DOMAX
Cena:

24,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,51 zł

Wieszak belki WBD 170 / 50x170x75 / LEWY Wieszak belki WBD 170 / 50x170x75 / LEWY
Producent: DOMAX
Cena:

4,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,63 zł

szt
zobacz więcej
Wieszak belki WBZ 29 / 80x210x75 / Wieszak belki WBZ 29 / 80x210x75 /
Producent: DOMAX
Cena:

8,57 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,97 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CPS / 8x260 / TX-40 / Wkręt ciesielski CPS / 8x260 / TX-40 /
Producent: DOMAX
Cena:

4,27 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,47 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 6x220 / TX-30 Wkręt ciesielski CT / 6x220 / TX-30
Producent: DOMAX
Cena:

0,88 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,72 zł

zobacz więcej
Wkręty do poziomowania łat 6x145 WDS dystansowe 100szt Wkręty do poziomowania łat 6x145 WDS dystansowe 100szt
Producent: DOMAX
Cena:

44,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,45 zł )

Cena netto: 36,26 zł

opak.
zobacz więcej
Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 120 Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 120
Producent: DOMAX
Cena:

4,32 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,51 zł

szt
zobacz więcej
Haki rurkowe HPP 180 / 180x90 / Haki rurkowe HPP 180 / 180x90 /
Producent: DOMAX
Cena:

4,15 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,37 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 6 / 172x105x90x3,0 / op=10 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 6 / 172x105x90x3,0 / op=10 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

66,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 6,60 zł )

Cena netto: 53,66 zł

opak.
zobacz więcej
PBK / 10*120 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 10*120 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

0,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,80 zł

szt
zobacz więcej
PBK / 10*170 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 10*170 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

1,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,42 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
PBK / 10*200 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 10*200 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

2,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,63 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
PBK / 10*75 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 10*75 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

0,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,65 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Płytka perforowana PP 06 / 60x160 / op=20 szt. Płytka perforowana PP 06 / 60x160 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

35,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 1,77 zł )

Cena netto: 28,78 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PPS 100 / 100x205x4,0 / Podstawa słupa PPS 100 / 100x205x4,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

13,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,57 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PPS 130 / 130x205x4,0 / Podstawa słupa PPS 130 / 130x205x4,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

16,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,25 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PPS 80 / 80x202x4,0 / Podstawa słupa PPS 80 / 80x202x4,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

13,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,30 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PS 060 U / 61x324x120 / Podstawa słupa PS 060 U / 61x324x120 /
Producent: DOMAX
Cena:

14,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,83 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 160 / 161x600x6,0 / Podstawa słupa PSH 160 / 161x600x6,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

49,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,84 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 160 / 161x600x6,0 / CZARNA Podstawa słupa PSH 160 / 161x600x6,0 / CZARNA
Producent: DOMAX
Cena:

46,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 49,00 zł

Najniższa cena: 46,55 zł

Cena netto: 37,85 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium