Opinie o Nas
Ceny w sklepie internetowym obowiązują wyłącznie przy zamówieniach online. Ceny stacjonarne mogą się różnić.
Aby skorzystać z niższych cen internetowych (również przy odbiorze osobistym), złóż zamówienie przez stronę.

DOMAX

Płytka perforowana PP 01 / 40x80 /op= 20 szt. Płytka perforowana PP 01 / 40x80 /op= 20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

12,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,63 zł )

Cena netto: 10,24 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 70 / 71x600x6,0 / Podstawa słupa PSH 70 / 71x600x6,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

44,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,26 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 70 / 71x600x6,0 / CZARNA Podstawa słupa PSH 70 / 71x600x6,0 / CZARNA
Producent: DOMAX
Cena:

42,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 44,60 zł

Najniższa cena: 42,37 zł

Cena netto: 34,45 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Profil ALU / PC 1 / 8x8x1000x1,0 / 8szt Profil ALU / PC 1 / 8x8x1000x1,0 / 8szt
Producent: DOMAX
Cena:

13,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,57 zł

Wieszak belki WBD 105 / 25x105x75 / LEWY Wieszak belki WBD 105 / 25x105x75 / LEWY
Producent: DOMAX
Cena:

3,21 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,61 zł

szt
zobacz więcej
Wieszak belki WBZ 25 / 76x182x75 / Wieszak belki WBZ 25 / 76x182x75 /
Producent: DOMAX
Cena:

8,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,15 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CPS / 8x180 / TX-40 / Wkręt ciesielski CPS / 8x180 / TX-40 /
Producent: DOMAX
Cena:

2,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,93 zł

szt
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 5x90 / TX-25 / 150 szt Wkręt ciesielski CT / 5x90 / TX-25 / 150 szt
Producent: DOMAX
Cena:

31,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 25,61 zł

opak.
zobacz więcej
Wkręt ciesielski CT / 6x140 / TX-30 Wkręt ciesielski CT / 6x140 / TX-30
Producent: DOMAX
Cena:

0,54 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,44 zł

zobacz więcej
Wkręty do poziomowania łat 6x60 dystansowe WDS 200szt Wkręty do poziomowania łat 6x60 dystansowe WDS 200szt
Producent: DOMAX
Cena:

40,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,40 zł )

Cena netto: 32,52 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x70 dystansowe WDS 200szt Wkręty do poziomowania łat 6x70 dystansowe WDS 200szt
Producent: DOMAX
Cena:

46,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,23 zł )

Cena netto: 37,72 zł

opak.
zobacz więcej
  • nowość
Wkręty do poziomowania łat 6x80 dystansowe WDS 200szt Wkręty do poziomowania łat 6x80 dystansowe WDS 200szt
Producent: DOMAX
Cena:

50,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,25 zł )

Cena netto: 40,65 zł

opak.
zobacz więcej
Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 80 Haczyk zamykajacy wkręcany ZHK 80
Producent: DOMAX
Cena:

2,14 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1,74 zł

szt
zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 1 / 90x90x65x2,5 / CZARNY / op=10 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 1 / 90x90x65x2,5 / CZARNY / op=10 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

55,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 5,53 zł )

Cena netto: 44,96 zł

opak.
zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 2 / 105x105x90x2,5 / op=20 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 2 / 105x105x90x2,5 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

75,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 3,75 zł )

Cena netto: 60,98 zł

opak.
zobacz więcej
Kątownik z przetłoczeniem KP 2 / 105x105x90x3,0 / op=20 szt. Kątownik z przetłoczeniem KP 2 / 105x105x90x3,0 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

97,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 4,85 zł )

Cena netto: 78,86 zł

opak.
zobacz więcej
Kotwa wbijana PSG 70 / 71x750x150 / podstawa słupa wbijana Kotwa wbijana PSG 70 / 71x750x150 / podstawa słupa wbijana
Producent: DOMAX
Cena:

16,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,25 zł

zobacz więcej
PBK / 8*75 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 8*75 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

0,52 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,42 zł

szt
zobacz więcej
PBK / 8*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu PBK / 8*90 / Kotwa stalowa ekspresowa (pierścieniowa, segmentowa) do betonu
Producent: DOMAX
Cena:

0,57 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,46 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Płytka perforowana PP 02 / 40x100 / op=20 szt. Płytka perforowana PP 02 / 40x100 / op=20 szt.
Producent: DOMAX
Cena:

16,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt = 0,81 zł )

Cena netto: 13,17 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 / Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

46,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,40 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 /  CZARNY Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 / CZARNY
Producent: DOMAX
Cena:

55,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 45,28 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 / ZŁOTY Podstawa słupa PR 100/100 / 100x100x3,0 / ZŁOTY
Producent: DOMAX
Cena:

65,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,85 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 / Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

49,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,24 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 /  CZARNY Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 / CZARNY
Producent: DOMAX
Cena:

61,08 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 49,66 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 / ZŁOTY Podstawa słupa PR 100/130 / 100x130x3,0 / ZŁOTY
Producent: DOMAX
Cena:

72,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 58,54 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PR 130/130  / 130x130x3,0 / Podstawa słupa PR 130/130 / 130x130x3,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

53,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,25 zł

zobacz więcej
Podstawa słupa PR 130/130  / 130x130x3,0 / CZARNY Podstawa słupa PR 130/130 / 130x130x3,0 / CZARNY
Producent: DOMAX
Cena:

58,42 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 47,50 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PR 130/130  / 130x130x3,0 / ZŁOTY Podstawa słupa PR 130/130 / 130x130x3,0 / ZŁOTY
Producent: DOMAX
Cena:

76,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 61,79 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 90 / 91x600x6,0 / Podstawa słupa PSH 90 / 91x600x6,0 /
Producent: DOMAX
Cena:

46,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,97 zł

szt
zobacz więcej
Podstawa słupa PSH 90 / 91x600x6,0 / CZARNA Podstawa słupa PSH 90 / 91x600x6,0 / CZARNA
Producent: DOMAX
Cena:

44,37 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 46,70 zł

Najniższa cena: 44,37 zł

Cena netto: 36,07 zł

szt
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Profil ALU / PC 3 / 10x10x1000x1,5 / 8szt Profil ALU / PC 3 / 10x10x1000x1,5 / 8szt
Producent: DOMAX
Cena:

16,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,01 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium